اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Vote_rcapبازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Voting_bar2بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Vote_lcap2 
امید
بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Vote_rcapبازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Voting_bar2بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 27 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 27 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!

بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!  Empty بازهم وقتی به معلمان رسید، آسمان تپید!

پست من طرف m16 الجمعة مايو 13, 2011 11:32 pm

متأسفانه اتفاق متفاوتی در بودجه امسال نسبت به سال‌های گذشته در رابطه با
آموزش و پرورش رخ نداده است، به تعبیر بهتر اتفاق شاخصی که بتوان گفت
براساس آن وضعیت معلمان نسبت به سال گذشته تغییر جدی پیدا می‌کند در هیچ‌یک
از ماده واحده‌های بودجه پیشنهادی دولت به چشم نمی‌خورد.

نصرالله
نصیری‌قیداری ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار اعتدال اظهار داشت: در حالی که
انتظار می‌رفت امسال به خاطر موادی که در برنامه پنجم به‌خصوص مفاد 18 تا
28 پیش‌بینی شده اتفاقات قابل توجهی در رابطه با اعتلای آموزش و پرورش و
معلمین بیفتد و شاهد حرکت‌های جدیدی در راستای اجرای نقشه جامع علمی کشور و
تحقق برنامه پنجم توسعه باشیم، اما بودجه‌ای که در مجلس تصویب شد ادامه
همان مسیری که در سال‌های گذشته وجود داشت و به عبارت بهتر برش و انقطاعی
که متاثر از برنامه پنجم و یا نقشه جامع علمی کشور باشد در بودجه امسال
مشاهده نمی‌شود.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات کشور در ادامه
خاطر نشان کرد: البته تلاش وزارت آموزش و پروش درخصوص ساماندهی وضعیت
معلمان مطلوب است اما این تلاش‌ها متناسب با ظرفیت‌های موجود در این
وزارتخانه‌ نیست به این معنا که معلمان هنوز در جایگاهی که باید باشند،
نیستند.

نماینده مردم زنجان در مجلس هشتم گفت: این در حالی است
که دین اسلام ارزش بسیاری برای معلمان قائل است اما بودجه سنواتی معلمان و
تلاش‌های وزارت آموزش و پروش در این قد و قواره نیست، معلمان وظایف و رسالت
خطیری در تربیت فرزندان این مرز و بوم بر عهده دارند و نتایج عملکرد آنها
باید در صحنه اجتماع تاثیرات مثبتی داشته باشد، اما متأسفانه این موضوع در
عمل کمتر مشاهده می‌شود.

وی در ادامه افزود: این همه
نارسایی‌ها و مشکلاتی که در جامعه ما به‌عنوان یک جامعه در حال توسعه وجود
دارد باید به دست دانش‌آموزان امروز و متخصصان فردا حل شود، اما در این
ظرفیت‌ کار نمی‌کنیم و صحنه اجتماع ما متناسب با انتظاراتی که دین ما و
مردم ما دارند، نیست.

این عضو اصلاح طلب مجلس هشتم در انتها
متذکر شد: این جهش و تغییر فقط و فقط به دست دانش‌آموزان توانمند و با
ظرفیت‌های بالقوه بالا امکان‌پذیر است که لازمه بالفعل شدن این پتانسیل‌ها
حمایت دولت، مجلس و ملت از معلمان به‌صورت بسیار گسترده و جدی است.
m16
m16
مدبرآزمایشی
مدبرآزمایشی

تعداد پستها : 271

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة