اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Vote_rcapپنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Voting_bar2پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Vote_lcap2 
امید
پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Vote_rcapپنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Voting_bar2پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 26 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 26 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده

پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده Empty پنج چالش اینترنت برای پنج سال آینده

پست من طرف Admin السبت مايو 14, 2011 4:29 am

بی
طرفی، حفظ امنیت شبکه و حمایت از حریم شخصی کاربران مفاهیمی هستند که
بزرگترین چالشهای جامعه جهانی اینترنت را تشکیل می دهند. در این راستا پنج
چالشی که اینترنت تا پنج سال آینده باید با آنها روبرو شود ارائه می شوند.
به گزارش مهر، Eff (بنیاد مرز الکترونیک) یکی از نهادهایی است که برای گسترش حق حریم شخصی در دنیای دیجیتال فعالیت می کند.

این فعالیتها از سوی افراد
مختلفی از جمله وینتون سرف (پدر اینترنت) به همراه بیز استون، جان بتل و
مارتا استوارت، سه تن از 750 عضوی که در Iadas (آکادمی هنرهای دیجیتال و
علوم) حضور دارند حمایت می شود. این سه نفر از اعضای هیئت داوران جایزه
"وبی"، اسکار بهترین پروژه های وب نیز هستند.

این افراد لیستی از چالشهای آینده وب تهیه کرده اند که دولتها و شرکتها باید خود را برای مواجهه با آنها آماده کنند.

اینترنت درحال ورود به دهه
چهارم حیات خود است و Iadas معتقد است که از اکنون تا پنج سال آینده باید
سطوح حفاظت از حریم شخصی و قوانین مربوط به حق مولف را افزایش داده و به
مسئله بی طرفی شبکه، باز بودن وب و امنیت اینترنت توجه ویژه ای مبذول داشت.

پنج چالشی که دولتها، شرکتها و کاربران وب تا پنج سال آینده باید با آنها مواجه شوند عبارتند از:

1- تکامل حریم شخصی

امروزه عادت کرده ایم که بخش وسیعی از زندگی خود شخصی خود را بر روی پروفایلهای خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارنیم.

از سویی دیگر تعداد زیادی از اطلاعات را بر روی ابرهای محاسباتی و یا بر روی تلفن همراه خود ذخیره و آرشیو می کنیم.
درحقیقت،
فناوریهای امروز اجازه می دهند که اینترنت را برپایه تمایلات و عادات خود
شخصی سازی کنیم اما این فناوریها این امکان را فراهم می کنند که دیگران از
اطلاعات ما علیه خودمان استفاده کنند.

به منظور جلوگیری از این
اتفاق نیاز به تدوین استانداردهای بین المللی و سیاستهای شفاف و قابل درک
برای تمام مصرف کنندگان است تا بتوان از حریم شخصی دفاع کرد.

2- مدرنیزه کردن قوانین مربوط به حق مولف

قوانین
مربوط به حق مولف باید در راستای تکامل فناوری تکامل یابند. امروزه صدا،
فیلم، کتابهای الکترونیک و مقالات آنلاین می توانند تنها با یک کلیک به
اشتراک گذاشته شوند، این درحالی است که هنوز برای حق مالکیت آنلاین تعریف
دقیقی ارائه نشده است.

به اعتقاد کارشنان باید قوانین جاری مرتبط
با فناوری و خلاقیت به روز شوند. برای مثال، بسیاری از دولتها برای استفاده
از حقوق سایتهای جهانی چون "یو تیوب" قوانینی را اجرا می کنند که همان
مجازاتهای مربوط به قوانین نقض حق مولف را دارند، درحالی که این مجازاتها
برای اجرایی شدن در محیط وب نیاز به بازنگری دارند.

بسیاری از
شرکتهای خصوصی تمایل دارند که یک همکاری قانونی را در این مورد توسعه دهند
که همزمان هم از حق مولف و مشتری و هم از خلاقیت دیجیتالی، اشتراک گذاری و
نوآوری حمایت کند.

3- بی طرفی وب

ارائه دهندگان خدمات
اینترنت باید برپایه اصل برابری، ترافیک شبکه را به تمام کاربران خود ارائه
کنند. وینتون سرف، پدر اینترنت از سالها قبل اظهار داشته است که برابری
آنلاین می تواند یک فرصت برابر را در استفاده از اینترنت در اختیار همه
قرار دهد.

تیم برنرز- لی، پدر وب نیز یکی دیگر از حامیان بی طرفی
شبکه است. به اعتقاد وی، دسترسی به وب حق تمام انسانها و یکی از موازین
حقوق بشر است.

پدر وب معتقد است به محض اینکه کاربر یک اشتراک اینترنت می گیرد باید بتواند به تمام محتواهای آنلاین دسترسی داشته باشد.

4- حفظ وب باز

همانطور که برنز- لی بارها تاکید کرده است، نیاز است که پروتکلهای مشترک و نرم افزارهای اشتراک گذاری جدیدی طراحی شوند.

درحقیقت
اگر شبکه های اجتماعی و دستگاههای موبایل استانداردهای ویژه خود را داشته
باشند، وب با خطر تبدیل شدن به یک محیط بسیار پاره پاره روبه رو خواهد شد.

به
گفته Iadas باید از این مسئله که شبکه های اجتماعی و برنامه های جانبی
موبایل تداخل و دسترسی به شبکه آزاد بالقوه را محدود کنند جلوگیری شود. چرا
که اینترنت برای حفظ خود نمی تواند حاصل جمع بخشهای منفرد باشد و به خصوص
فناوریها و ساختارهایی که به کاربران اجازه می دهند حضور خود را در شبکه
داشته باشند باید حفظ شوند.

در این راستا، بنیاد وب باز با همکاری شرکتهایی چون یاهو، مایکروسافت و گوگل درحال کار بر روی استانداردسازی فناوریهای وب است.

5- امنیت آنلاین

تقویت
مکانیزمهای حفاظت و امنیت اطلاعاتی که تنها بر روی شبکه وجود دارند یک اصل
بنیادین است. ابرهای محاسباتی و مجازی سازی، استراتژیهای اقتصادی،
فناورانه و موثری برای ذخیره سازی اطلاعات هستند.

همچنین نیاز است
که اینترنت نه تنها یک تجارت با دوام را تضمین کند بلکه همچنین باید بتواند
از اطلاعات بانکی در مقابل حملات و تهدیدات سایبری محافظت کند.

مسئولیت
حفظ امنیت بر روی اینترنت بر عهده دولتها، شرکتها، دانشگاهها و تمام افراد
است. به طوریکه همه مردم جامعه جهانی شبکه باید بتوانند در این عرصه به
آگاهی برسند تا بتوانند از اطلاعاتی که به اشتراک می گذارند و یا ذخیره می
کنند دفاع کنند.
Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 1431

https://amirsat7.123.st

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل