اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Vote_rcapجدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Voting_bar2جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Vote_lcap2 
امید
جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Vote_rcapجدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Voting_bar2جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 19 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 19 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr

3 مشترك

جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Empty جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr

پست من طرف Admin الأحد أبريل 10, 2011 3:11 pm

از عصر دیروز کلا 11013 قطع کامل 11585 با نوسان زیاد

Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 1431

https://amirsat7.123.st

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Empty رد: جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr

پست من طرف Admin الثلاثاء مايو 17, 2011 6:19 pm

irib muliti channel روی ترانسپاندر 12284V27500

Admin
Admin
Admin
Admin

جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr Empty رد: جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr

پست من طرف Admin الأحد مايو 29, 2011 3:21 pm

کانال لبنانی bn fm روی فرکانس جدید 10891H27500

Admin
Admin
Admin
Admin

پست من طرف Admin الإثنين يونيو 06, 2011 5:58 pm

کانالBahrain TV به صورت تست روی فرکانس

10980
H
27500
Admin
Admin
Admin
Admin

پست من طرف ahoorak الأربعاء سبتمبر 07, 2011 10:52 am

لطفا کد کانال 3 ماهواره را برای تماشای فوتبال اروپا ارسال کنید.تشکر

ahoorak

تعداد پستها : 1

پست من طرف Admin الأربعاء سبتمبر 07, 2011 10:50 pm

به سایت جدید بیایید ودرآنجا مطرح نمایید.
این کد چیزی نیست که بخواهیم شمارااذیت کنیم.
ولی چون دیگر اینجانباید پاسخ گوباشیم من شرمنده هستم.
به آدرس زیر بیایید ولطفا خوب این مطلب رابخوانید.اعلام شده سایت منتقل شده.
برای استفاده ازامکانات ومطالب سایت جدید بایدحتما ثبت نام کنیدکه بیشترازدودقیقه زمان نمیبرد.
برای دانلودفیل شکن به تالارکامپیوتربروید ودربخش نرم افزارهای امنیتی فیل شکن درآنجا موجوداست.
ورژن جدید وآبدیت شده آن درپایین همان صفحه درپست آخرقرارداده شده.
برای ورودبه سایت جدید به این آدرس مراجعه نمایید:

امـــــــیــــــــــــر ســــــــــــتــــــــــــلایت
[وحدهم المشرفون لديهم صلاحيات معاينة هذا الرابط]

یا دستی به این آدرس بیایید.
مهم : دوستان
من بعد از ثبت نام از طرف سایت به شما ایمیلی فرستاده میشود که باید برای
فعال کردن ثبت نامتان از طریق ایمیل ارسال شده وارد سایت شوید.
پس ایمیل بی ربط ندهید که دیگر نمیتوانید برای بار دوم ثبت نام کنید .

[وحدهم المشرفون لديهم صلاحيات معاينة هذا الرابط]

موفق باشید
amirsatellite.com
Admin
Admin
Admin
Admin

پست من طرف amir pa80 الثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am

با تشکر از سایت خوبتون ممنونم مطالبه خوبی رو داره بازم ممنون

amir pa80

تعداد پستها : 1

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة