اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Vote_rcapتغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Voting_bar2تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Vote_lcap2 
امید
تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Vote_rcapتغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Voting_bar2تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 8 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 8 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري

تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري  Empty تغيير سهميه سوخت ناوگان برون‌شهري

پست من طرف امید السبت أبريل 30, 2011 2:55 pm

رئيس سازمان راهداري ضمن بيان اينكه سهميه‌هاي سوخت اسفند 89 ناوگان عمومي
جاده‌اي تا پايان خرداد‌ماه 90 تمديد شد، گفت: سهميه‌هاي جديد بر اساس
عملكرد و با كارت‌هاي سوخت متفاوت ارائه مي‌شود.

شهريار افندي‌زاده
زرگري در گفت‌وگو با فارس ، در خصوص اختصاص سهميه جديد سوخت به ناوگان
عمومي جاده‌اي برون‌شهري، اظهار داشت: طبق آخرين جلسه‌اي كه در ستاد
هدفمندي يارانه‌ها برگزار شد و با توجه به ‌مناسب بودن سهميه قبلي در بحث
سيستم حمل و نقل عمومي برون‌شهري، سهميه‌هاي سوخت اسفند 89 تا پايان
خرداد‌ماه 90 تمديد شد.

وي با اشاره به اينكه سيستم فعلي توزيع سوخت
بين كاميون‌ها، اتوبوس‌ها و ميني‌بوس‌ها رضايت نسبي را بين رانندگان در بر
داشت، توضيح داد: با اختصاص سهميه‌هاي فعلي هيچ خللي در توزيع بار و مسافر
اتفاق نيافتد.

نماينده تام‌الأختيار وزارت راه در هدفمندي
يارانه‌ها ضمن بيان اينكه در سيتم فعلي حداكثر توزيع سوخت حدود 300 ليتر به
ازاي اتوبوس‌ها و كاميون‌ها است، خاطرنشان كرد: شركت‌ها و اصناف حمل و
نقلي از اين توزيع سوخت راضي بودند؛ همچنين سازمان راهداري و حمل و نقل
جاده‌اي برقراري سهميه‌بندي‌هاي جديد سوخت را كه نياز به صدور كارت‌هاي
جديدي داشت به ستاد مديريت حمل و نقل و سوخت ارائه داد البته اين
سهميه‌بندي با توجه به عملكرد خودروها ‌اختصاص مي‌يابد.

رئيس سازمان
راهداري و حمل و نقل جاده‌اي خاطرنشان كرد: اين جدول در اختيار ستاد
مديريت حمل و نقل سوخت قرار گرفت ولي به دليل الزام هماهنگي‌هايي كه با
وزارت نفت در جهت صدور كارت‌هاي سوخت بايد اتفاق مي‌افتاد، مقرر شد ‌جلساتي
در خصوص سهميه جديد حمل و نقل برون‌شهري برگزار و زيرساخت‌هاي نرم‌افزاري
تهيه شود و طبقه‌بندي‌ها براساس عملكرد مشخص شود.

نماينده
تام‌الأختيار وزارت راه در هدفمندي يارانه‌ها ياد‌آور شد: اميد است بتوان
از اول تيرماه سال جاري براساس روش جديد اختصاص سهميه‌هاي جديد سوخت ناوگان
برون‌شهري انجام گيرد و اين كارت‌ها توسط شركت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي
آماده و در اختيار وسايل حمل و نقل برون‌شهري و عمومي كه داراي كارت هوشمند
هستند قرار گيرد.
امید
امید
مدبرآزمایشی
مدبرآزمایشی

تعداد پستها : 1315

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل