اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Vote_rcapدو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Voting_bar2دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Vote_lcap2 
امید
دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Vote_rcapدو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Voting_bar2دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 10 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 10 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس

دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس Empty دو فیلم اکشن گیشه‌های فروش را تسخیر کردند + عکس

پست من طرف bahar.m الأربعاء مايو 04, 2011 12:24 am

فیلم اکشن «پنج سریع» با بازی وین دیزل و پل واکر بهترین فروش افتتاحیه را در آمریکای شمالی از ابتدای سال ۲۰۱۱ تاکنون به دست آورد.
به گزارش خبرآنلاین، پنجمین فیلم مجموعه «سریع و خشمگین»
با موضوع مسابقات اتوموبیل‌رانی خیابانی، از جمعه تا یکشنبه در ایالات
متحده و کانادا در ۳۶۴۴ سینما ۸۳٫۶ میلیون دلار به دست آورد.
کارشناسان پیش‌بینی کرده بودند «پنج سریع» از فروش
افتتاحیه ۷۱ میلیون دلار میلیون دلاری «سریع و خشمگین»، فیلم قبلی این
مجموعه در سال ۲۰۰۹ فراتر برود. این فروش همچنین یک رکورد برای یونیورسال
پیکچرز توزیع‌کننده «پنج سریع» همین طور خبری خوب برای هالیوود بود.
«پنج سریع» را جاستین لین کارگردانی کرده که فیلم قبلی هم
ساخته اوست. داستان در زاغه‌های ریو دو ژانیرو روی می‌دهد. این بار دامنیک
تورتو (دیزل)، مجرم سابق و برایان اوکانر (واکر)، پلیس سابق در همان حال
که خود را در مقابل یک قاچاقچی بی‌رحم و یک مامور سرسخت فدرال می‌بینند،
ناچار به قانون‌شکنی می‌شوند. اولین فیلم این مجموعه سال ۲۰۰۱ نمایش داده
شد. فیلم قبلی در دنیا ۳۵۳ میلیون دلار فروش داشت.
«پنج سریع» همچنین توانست رکورد بهترین فروش افتتاحیه
امسال را جابجا کند. رکورد قبلی با ۳۹٫۲ میلیون دلار در اختیار انیمیشن
سه‌بعدی «ریو» بود که از قضا داستان آن هم در برزیل اتفاق می‌افتد.
فیلم جدید مجموعه «سریع و خشمگین» که هفته پیش در چهار
بازار در سطح بین‌المللی روی پرده رفته بود، این هفته در ۱۰ کشور دیگر هم
اکران شد و در مجموع ۴۵٫۳ میلیون دلار به دست آورد. «پنج سریع» در هر ۱۰
بازار جدید شامل روسیه (۱۱٫۵ میلیون دلار)، آلمان (۱۰٫۲ میلیون دلار) و
اسپانیا (۶٫۳ میلیون دلار) در صدر قرار گرفت. فروش جهانی فیلم ۸۱٫۴ میلیون
دلار شده است.

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

کریس همس‌ورث در صحنه‌ای از فیلم «تور»
در همین حال درام اکشن «تور»‌به کارگردانی کنت برانا که بر
مبنای یکی از قصه‌های مصور انتشارات مارول ساخته شده، یک هفته پیش از
اکران در آمریکای شمالی در ۵۶ کشور ۸۳ میلیون دلار فروخت. این فیلم در
بریتانیا ۹ میلیون دلار، در فرانسه ۸٫۱ میلیون دلار و در کره جنوبی ۵٫۷
میلیون دلار فروش داشت.
پارامونت پیکچرز «تور» را از هفته پیش در استرالیا اکران کرد و مجموع فروش جهانی فیلم به ۹۳ میلیون دلار رسیده است.
این فیلم درباره تور، یک جنگجوی قدرتمند، اما مغرور است که
از دنیای عجیب و غریب آسگارد رانده می‌شود تا در میان انسان‌ها زندگی کند و
به زودی یکی از بهترین مدافعان آنها می‌شود. تور در اساطیر اسکاندیناوی
خدای آذرخش است. این شخصیت اولین بار سال ۱۹۶۲ در قالب یک قصه مصور منتشر
شد.
کریس همس‌ورث، ناتالی پورتمن، آنتونی هاپکینز و استلان
سارسگارد در «تور» بازی می‌کنند. کنت برانا کارگردان این فیلم بیشتر به
خاطر روایت‌های سینمایی خود از نمایشنامه‌های شکسپیر مانند «اتللو» و «هنری
پنجم» شهرت دارد. «هیاهوی بسیار برای هیچ» و «فرانکنشتین» از دیگر
ساخته‌های این بازیگر، کارگردان و فیلمنامه‌نویس بریتانیایی است.
او سال ۱۹۹۰ برای «هنری پنجم» نامزد اسکار بهترین
کارگردانی و بازیگر مرد شد و در ۱۹۹۷ برای «هملت» نامزد اسکار فیلمنامه
اقتباسی بود.
فروش بسیار خوب دو فیلم اکشن برای استودیوهای هالیوود نوید
یک تابستان پرقدرت را می‌دهد و این در شرایطی است که تا اینجای کار اوضاع
برای آنها مساعد نبوده است. مجموع فروش فیلم‌ها در آمریکای شمالی از
ابتدای سال تاکنون در مقایسه با پارسال ۱۷ درصد کمتر است و تعداد
تماشاگران هم ۱۸ درصد کمتر است.
اکران ناموفق دو فیلم جدید
دو فیلم تازه اکران‌شده این هفته بازار آمریکای شمالی
ناامیدکننده ظاهر شدند. کمدی تین‌ایجری «رقص پایان سال تحصیلی» به
کارگردانی جو ناسبام تولید استودیو دیسنی با پنج میلیون دلار فیلم پنجم شد و
فیلم انیمیشن «او هم گول خورده!: شنل قرمزی در برابر شرارت» تولید شرکت
واینستین با ۴٫۱ میلیون دلار در رده ششم قرار گرفت.
«رقص پایان سال تحصیلی» با بودجه‌ای هشت میلیون دلاری
ساخته شده است. دیسنی امیدوار است با چهارمین فیلم «دزدان دریایی کارائیب»
که ۲۰ مه اکران می‌شود، عملکرد بهتری داشته باشد.
گلن کلوز، هیدن پانه‌ تی‌یر، چیچ مارین و جان کیوساک
صداپیشه‌های «او هم گول خورده!: شنل قرمزی در برابر شرارت» هستند که روایتی
جدید از داستان «هانسل و گرتل» است.
«ریو» پس از دو هفته صدرنشینی با ۱۴٫۴ میلیون دلار در رده دوم قرار گرفت. مجموع فروش این فیلم ۱۰۳٫۶ دلار شده است.
bahar.m
bahar.m
مدبرآزمایشی
مدبرآزمایشی

تعداد پستها : 337

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة