اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Vote_rcap"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Voting_bar2"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Vote_lcap2 
امید
"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Vote_rcap"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Voting_bar2"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 7 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 7 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر

"ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر Empty "ریمانچ" یکشنبه به ایران می‌آید/ چهارمین مربی خارجی هندبال در دهه اخیر

پست من طرف m16 الأربعاء مايو 04, 2011 8:00 pm

به گزارش خبرنگار مهر،
پروسه استخدام سرمربی خارجی برای تیم ملی هندبال بزرگسالان کشورمان با ورود
"ایویچ ریمانچ" مربی کرواسی الاصل ساکن نروژ به روزهای آخر خود خواهد
رسید.

این مربی متولد نوامبر
1956 میلادی کرواسی است. در سالهای جوانی با تیم های هندبال ملی و باشگاهی
کشورش عناوین مختلفی را از آن خود کرد و از سال 1997 پا به عرصه مربیگری
گذاشت. "ریمانچ" در سال 1997در کنار سرمربی تیم ملی نروژ به عنوان مربی
فعالیت کرد و همراه با این تیم در مسابقات قهرمانی اروپا و جهان شرکت کرد.

1999-2001 مربیگری تیم
السالمیه کویت را برعهده داشت و حتی در این سال توانست با این تیم باشگاهی
به عنوان قهرمانی جام باشگاه های آسیا دست یابد.

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

این مربی اهل کروات،
از سال 2002 به مدت سه سال هدایت یک تیم باشگاهی در نروژ، از سال 2005 به
مدت یک سال هدایت تیم ملی عربستان را برعهده داشته است.

هدایت تیم ملی هندبال
ژاپن از سال 2006 تا 2008 برعهده وی بود و توانست با این تیم در رده ششم
بازیهای آسیایی دوحه قطر در بخش مردان قرار گیرد. تیم زنان ژاپن در همین
رقابتها سوم شد.

"ریمانچ "بعد از "یوری کلیم اف"، "استفان"، "ماجک" چهارمین مربی خارجی تیم ملی هندبال بزرگسالان کشورمان خواهد بود.

هندبالیست های کشورمان
با کلیم اف اولین مدال آسیایی خود را در بازیهای 2006 قطر و به رنگ برنز
بدست آوردند. در زمان استفان جوان، تیم کشورمان عملکرد موفقی در بخش جوانان
داشت اما نتوانست در رده سنی بزرگسالان عملکرد خوبی را در جام ملتهای
آسیا(لبنان) داشته و به عنوان هفتمی بسنده کرد. اما هندبالیست های ایران در
سال 2010 به مربیگری "ماجک" اسلوونیایی نشان برنز آسیایی خود را به رنگ
نقره ارتقاء دادند.

"ایویچ" ریمانچ"
کرواسی الاصل در چند سال گذشته هدایت تیم های باشگاهی هندبال نروژ را
برعهده داشته است. وی طبق برنامه روز یکشنبه 18 اردیبهشت ماه با ورود به
تهران با مسئولان فدراسیون هندبال کشورمان وارد مذاکره نهایی می شود. وی
بلافاصله بعد از نهایی شدن قراردادش با فدراسیون هندبال ایران با بررسی
مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور، شاگردان خود را گزینش و زمینه برپایی
اولین اردوی تدارکاتیم تیم بزرگسالان در سال جاری را مهیا خواهد کرد.

تیم ملی هندبال
بزرگسالان کشورمان در سال 90 دو رویداد مهم را پیش رو دارد. رقابت‌های
انتخابی المپیک لندن و مسابقات جام ملتهای آسیا و انتخابی جام جهانی سال
2012 دو رویداد مهمی هستند که نایب قهرمان آسیا قصد شرکت در آن را دارد.
m16
m16
مدبرآزمایشی
مدبرآزمایشی

تعداد پستها : 271

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة