اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Vote_rcapهر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Voting_bar2هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Vote_lcap2 
امید
هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Vote_rcapهر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Voting_bar2هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 7 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 7 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید!

هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید! Empty هر آنچه که باید در مورد ie10 بدانید!

پست من طرف bahar.m الخميس مايو 12, 2011 12:58 am

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
مدت زمان زیادی از عرضه آخرین نسخه مرورگر باسابقه مایکروسافت یعنی
اینترنت اکسپلورر 9 نمی‌گذرد که پیش نمایش نسخه جدید این مرورگر (IE10) نیز
آماده شده است تا مردم در سرتاسر جهان با قابلیت‌های جدید آن آشنا شوند. مایکروسافت
بعد از عرضه نسخه 9 اینترنت اکسپلورر، روند جالب و مورد توجه‌ای را پیش
روی خود قرار داد و حالا بعد از عرضه این نسخه، شتابان به سوی عرضه
نسخه‌های بعدی خود رفته است. در این بررسی کوتاه با ویژگی‌های جدید این مرورگر و زمان عرضه تقریبی نسخه ۱۰ اینترنت اکسپلورر آشنا خواهید شد.
IE10 می تواند نسخه پلاس IE9 باشد

هنگامی که نسخه جدیدی از یک مرورگر
عرضه می‌شود، بسیار از قابلیت‌های آن بهبود پیدا می‌کند و گاهی اوقات
محیط ظاهری آن نیز دستخوش تغییرات می‌شود. زمانی که آپدیت مایکروسافت برای
IE6 عرضه گشت و IE7 منتشر شد، شاهد تغییرات زیادی در آن بودیم. در به روز
رسانی IE7 به IE8 نیز تغییراتی مشاهده می‌شد که شاید کاربران عادی به جز
موارد ظاهری متوجه آن نمی‌شدند و بیشتر تغییرات در کد نویسی‌های مرورگر
انجام شده بود.
در ماه گذشته با عرضه رسمی IE9 شاهد قابلیت و بهبود‌های مایکروسافت بودیم
که خواهان رقابت با دیگر مروگر‌ها است، اما از آنجا که مایکروسافت بر روی
این نسخه (IE9) بسیار کار کرده و تمام ویژگی‌های مثبت را در آن گنجانده
است، می‌توان IE10 را نسخه پلاس (+) اینترنت اکسپلورر ۹ دانست که دارای
بهبود‌ها و امکاناتی جدیدی نسبت به نسخه قبلی خود است.
خصوصیات و قابلیت‌های جدید

در IE9 خصوصیاتی که باعث می‌شود در آن پیشرفت هایی نسبت به نسخه‌های قبلی
ببینیم، گنجاندن امکاناتی همانند افزایش دهنده سرعت اجزای گرافیکی و
قابلیت‌های ویژه HTML5 است که موجب می‌شود این نسخه کارکرد بسیار مناسبی
داشته باشد. نسخه ۱۰ اینترنت اکسپلورر دارای امکانات جدیدی است، هر چند
پشتیبانی از گرادینت CSS3 نیز در آن گنجانده شده است، اما باید به خاطر
داشته باشیم که این نسخه قابلیت نسخه پیشین خود را بهبود می‌بخشد و به صورت
کامل از پایه ساخته نمی‌شود. قبل از ورود این نسخه به مارکت باید منتظر
ویژگی‌های جدیدی نیز در آن نیز باشیم.
چرخه رشد و گسترش

با توجه به نسخه آزمایشی IE9 و مدت زمان عرضه آن در 8 هفته، برای IE10
چیزی حدود 12 هفته پیش بینی می‌کنند که با زمان سایت رسمی مایکروسافت نیز
برابری می‌کند. در تصویر زیر شکل دموی ماهی‌ها با کروم
11 و IE10 تست شده است و همانطور که مشاهده کنید از جلوی‌های گرافیکی و
گرادینت استفاده شده است. در ویدئوی مربوطه نیز گوینده به صورت کامل به
امکانات این نسخه و سرعت اجرا در اجزای گرافیکی اشاره می‌کند و در حالت‌های
مختلف آن را آزمایش می‌نماید.
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
زمان عرضه نسخه کامل

شایعات مختلفی پیرامون زمان عرضه نسخه کامل IE10 مطرح است. برخی زمان
عرضه آن را همزمان با ویندوز 8 می‌دانند که در سال 2012 منتشر می‌شود و در
سوی دیگر، افرادی زمان انتشار رسمی IE10 را در طی همین سال می‌دانند. شاید
مایکروسافت قبل از عرضه IE10 بخواهد بسته‌هایی را برای نیز IE9 عرضه کند.
در کل به نظر می‌رسد حداقل باید یک سال را برای عرضه نسخه کامل IE10
منتظر ماند.

منبع:مهرست(ایرانشهر=جوان ست)
Farhad_02

bahar.m
bahar.m
مدبرآزمایشی
مدبرآزمایشی

تعداد پستها : 337

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة