اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Vote_rcapكشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Voting_bar2كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Vote_lcap2 
امید
كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Vote_rcapكشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Voting_bar2كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 7 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 7 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!

كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!  Empty كشف بزرگ:ایران جز200كشور مطرح دنیا دراستفاده از اینترنت!

پست من طرف m16 الجمعة مايو 20, 2011 4:49 am

رئیس سازمان بسیج دانشجویی كشور گفت:
ایران جزو 200 كشور مطرح دنیا در استفاده از اینترنت است و سهم بالغ بر یك
دویستم فضای مجازی دنیا را به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، حسین قدیانی شامگاه دیروز در همایش
افسران جنگ نرم با موضوع بررسی فضای مجازی و سایبری كه در سالن اجتماعات
دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد، اظهار داشت: در گذشته
دنیای استكبار با اقدامات استعماری‌اش و آنچه به عنوان مبنا و حركتش بود،
روی منابع معدنی سرزمینی و انرژی كشورها سرمایه‌گذاری می‌كرد كه از جمله
این كشورها ما بودیم و مدت‌های طولانی استعمار منابع زیرزمینی ما را غارت
می‌كرد و ما مطلع نبودیم.
وی ادامه داد: در دنیا اینگونه بود كه نفت را به عنوان یك ماده كثیفی مطرح
كردند و ما مطلع نبودیم آنچه از ما می‌برند، چیست و مدت‌ها طول كشید كه
متوجه شدیم این ماده كثیف یعنی نفت چه استفاده‌ای دارد و برای تسلط آنها بر
كشورهای دنیا این ماده چه‌قدر ارزشمند است.

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

وی گفت: ورود به عرصه مباحث سایبری و شبكه‌های اجتماعی بحث جدی است و ما هیچ چاره‌ای جز ورود به این عرصه و تأثیرگذاری نداریم.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی كشور با اشاره به سایت ویكی‌پدیا گفت: ما در 10
سال گذشته چندان ویكی‌پدیا را نمی‌شناختیم ولی امروز منبع اصلی رفرنس
تحقیقات دانشگاهی شده، با وجود اینكه وزارت علوم اعلام كرده ارجاع به
ویكی‌پدیا را قبول ندارد، قوم یهود به ویژه صهیونیست‌ها علاقه زیادی به
تحریف تاریخ دارند و زیرساخت‌ها را آماده كردند به طوریكه هرچه جست‌وجو
می‌كنیم ردپایی از ویكی‌پدیا دیده می‌شود و قطع یقین برای 20 تا 30 سال
آینده بسیاری از مباحث بنیادی ما را تحریف خواهند كرد.

* ایران جزو 200 كشور مطرح دنیا در استفاده از اینترنت است
رئیس سازمان بسیج دانشجویی كشور با اشاره به سهم ایران در استفاده از
اینترنت تأكید كرد: ما جزو 200 كشور مطرح دنیا در استفاده از اینترنت هستیم
و سهم بالغ بر یك دویستم فضای مجازی دنیا را به خود اختصاص دادیم و با
توجه به جنگ اعتقادی و مبارزه‌ای كه با آنها داریم و محدودیت‌هایی كه برای
ما قائل شدند باید با واقعیتی كه پیشروی ماست به صورت جدی و سازماندهی شده
مقابله كنیم.
وی با اشاره به لزوم تبدیل كردن فضای تهدید عرصه مجازی به فرصت‌ اظهار
داشت: این فضای تهدید برای خود فرصت‌هایی دارد كه اگر بتوانیم خوب استفاده
كنیم و بهره‌مندی لازم را ببریم، می‌توانیم موثر باشیم.
قدیانی تأكید كرد: در این راستا بسیج دانشجویی در راستای وظیفه ذاتی خود
اقداماتی را آغاز كرده است و سعی می‌كند خدماتی را ارائه كند كه یكی از
اقدامات بحث شبكه‌های اجتماعی است كه در استان قزوین با عنوان اندیشگر
راه‌اندازی شده است.
وی خاطرنشان كرد: ما سعی داریم كه ارتباط شبكه‌های اجتماعی كه در استان‌ها
در حال شكل‌گیری است را با هم بیشتر كرده و شبكه اجتماعی بزرگی را ایجاد
كنیم تا در فضای دانشگاهی جای خود را باز كند.

m16
m16
مدبرآزمایشی
مدبرآزمایشی

تعداد پستها : 271

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة