اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Vote_rcapحمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Voting_bar2حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Vote_lcap2 
امید
حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Vote_rcapحمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Voting_bar2حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 7 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 7 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس

حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس Empty حمید عسگری از دیدارش با «ناصر حجازی» می‌گوید +عکس

پست من طرف tehran20 الخميس يونيو 02, 2011 10:15 pm

برای کسب موقعیت بهتر، دست کسی را نبوس…
آخرین تصویری که از حضور ناصر حجازی در دفتر باشگاه استقلال در ذهن مانده، حضور توام او و حمید عسگری،
خواننده پر طرفدار موسیقی پاپ است که این حضور توام به گفتگوی جالبی تبدیل
شد که فردای‌‌ همان روز در روزنامه باشگاه استقلال، به چاپ رسید. در این
روزهایی که همه جامعه خبری ایران، تحت تاثیر خبر درگذشت ناصر حجازی است،
«حمید عسگری» بهترین گزینه‌ای بود که می‌شد سراغش رفت و با او در مورد این
بزرگ مرد، گپ زد.
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
شما آخرین هنرمندی بودید که در یک گفتگوی دو نفره با ناصر
حجازی، در دفتر باشگاه استقلال حضور داشتید. بعد از آن گفتگو، نگاه‌تان به
آینده حجازی چطور بود؟ چقدر خوش بین بودید؟
آن زمان (حدود یک ماه پیش) حال ناصرخان خیلی بد نبود و
سرحال به نظر می‌رسیدند. اما نکته‌ای که برای خود من هم قابل توجه بود،
روحیه بالای ایشان بود که به شدت من را تحت تاثیر قرار داد. ایشان با
روحیه بالا در مورد آینده و هدف‌هایش صحبت می‌کرد و بسیار به با انرژی در
مورد موفقیت‌های آینده‌اش حرف می‌زد. ترازدی آن دیدار برای من،
زمانی بود که ایشان می‌خواستند بلند شوند و این بلند شدن در سه مرحله و به
سختی اتفاق افتاد. برای من این صحنه خیلی دردناک بود
. قهرمان همه زندگی من که همیشه نمادی از صلابت و قدرت بود، حالا رو به روی من….. همیشه عادت داشتیم که ایشان را در اوج ببینم ولی آن صحنه‌ها برای من خیلی دلخراش بود.
خبر فوت ایشان را چه کسی به شما داد؟
خانم صمدی، خبرنگار روزنامه باشگاه استقلال.
دوست دارم اولین عکس العملتان در آن لحظه را بدانم.
البته من پشت فرمان بودم. این خبر برای من فرقی با آخر دنیا نداشت. انگار پدرم را از دست داده بودم. هنوز گوشی را قطع نکرده بودم که اشکم در آمد. لحظات دردناکی بود. هیچ جوره نمی‌توانم احساساتم را مهار کنم.
اولین تصویر ذهن شما پس از شنیدن این خبر چه بود؟
لحظاتی را که در دفتر باشگاه استقلال گذرانده بودیم در جلو
چشمانم ظاهر می‌شدند. تک تک صحبت‌هایی را که رد و بدل شده بود، داشت
تکرار می‌شد. زیاد لحظات جالبی نبود آن لحظه.
من به خوبی خبر دارم که شما ابتدا ترتیب ملاقات حضوریتان
در بیمارستان کسری و در روزهای آخر بستری شدن حجازی را داده بودید ولی به
محض قطعی شدن این قرار، نتوانستید حضوری به عیادت ایشان بروید. ماجرای آن
روز‌هایتان چه بود. شنیده شد که حال و روز خوبی نداشتید.
ببین من خوب یا بد، یک اخلاقی دارم که تحمل دیدن
قهرمان‌هایم را در شرایط بد و ناگوار ندارم. قهرمان‌هایم همیشه برای من
بزرگ و دست نیافتنی‌اند و شکوه و عظمتشان را همیشه به یک شکل عجیب و غریبی
در ذهن دارم و برایم محترم‌اند. من به خاطر عشق بی‌حد و حصری که به آقای
حجازی داشتم استقلالی شدم. اصلا من بیشتر از اینکه استقلالی باشم،
ناصرخانی بودم. حالا نمی‌توانستم بزرگ‌ترین قهرمان رویا‌هایم را روی تخت
ببینم. می‌دانستم که اگر بروم و از نزدیک ببینمشان، حالم خراب خواهد شد و
نمی‌توانم احساسات خود را کنترل کنم. من حتی وقتی تلفنی با ایشان صحبت
کردم، بغض راه گلویم را گرفته بود. جالب اینجا بود که ایشان داشتند به من دلداری می‌دادند و من فقط گوش می‌کردم و گریه می‌کردم….
و در مراسم تشییع شرکت نکردید.
نه، اصلا. نمی‌توانستم حتی به آن فکر کنم. حتی فکر کردن به
اینکه در این مراسم حضور داشته باشم هم دردناک بود برای من. من هنوز هم
نمی‌توانم باور کنم که ناصرخان دیگر پیش ما نیست.
در آخرین دیداری که با ایشان داشتید، کدام جمله ایشان هنوز
هم در ذهنتان مانده. جمله‌ای که قطعا بر این باور‌اید که هرگز از یاد
نخواهید برد؟
از پله‌های باشگاه که پائین می‌آمدیم ناصر خان به من گفت: «برای کسب موقعیت بهتر، دست کسی را نبوس…»
هنوز هم آن لحنشان را در آن لحظه فراموش نکرده‌ام و در ذهنام است.
جمله‌ای هم بوده که شما این روز‌ها حسرت گفتن آنرا به خود ناصرخان در دلتان حس کنید؟
نه خوشبختانه. من آنروز جزء به جزء و کلمه به کلمه عشقم را
خیلی مفصل به ایشان ابراز کردم و از این موضوع خوشحالم که زمانی این
ابراز عشق اتفاق افتاده که ایشان در بین ما بودند. آن روز را هرگز از یاد
نخواهم برد.
فکر می‌کنید بزرگ‌ترین دلیلی که بخاطرش حجازی تا این حد بین مردم محبوب شد، چه بود؟
بعضی‌ها که شامل اهالی ورزش و سینما و حتی موسیقی هم
می‌شوند، برای پیشرفت در کارشان سعی می‌کنند به راههای غیر انسانی دست
بزنند. همه کار برای بالا رفتن و پیشرفتشان انجام می‌دهند. ولی ناصر حجازی
با شایستگی و بدون هیچ زد و بندی، به آنجایی که لیاقت‌اش را داشت، رسید.
بار‌ها پیش آمده بود که حجازی می‌توانست سمت و نقام بالاتری را از آن خود
کنند ولی چون ایشان انسانی نبودند که «بله قربان گو» باشند، آن پست‌ها را از دست دادند. مردم ما شعور و درک بالایی در این جور موارد دارند. چرا مردم ما در مورد امیر قلعه نویی
که حتی چندین بار استقلال را قهرمان کرده، چنین حسی ندارند؟ من حاضرم قسم
بخورم که اگر در برنامه نود یک نظر سنجی در این مورد راه بیفتد هرگز به
محبوبیت حجازی نخواهند رسید. چون ایشان هیچوقت سالم کار نکرده‌اند و برای
به دست آوردن موفقیت‌های بزرگ به هر روشی و هر کاری دست می‌زنند. خوشحالم
که حجازی تا آخرین لحظه در برابر همه ایستاد و قهرمانانه با همه وداع کرد.
همه آنهایی که برای او گریه کردند، بخاطر همین خصوصیات خاص‌اش بود که تا
همیشه در یاد‌ها خواهد ماند. آتیلا هم به این موضوع رسید و همین جمله من را گفت. بابت این قضیه حداقل، خوشحالم.
همه حس تو در مورد حجازی اگر قرار باشد که در یک جمله جمع شود، آن یک جمله چیست؟
ناصرخان، نماد شرافت و مردانگی…
خبر جدید از آثارتان؟ آلبوم جدید یا کنسرت؟
آلبوم جدید را هنوز استارت نزده ام. بیشتر در مورد فضای
آلبوم جدید‌م در حال فکر کردن‌ام. در سه آلبوم قبلی فضا و استایلی را
ساخته بودم که به نوعی مهر و امضای خودم را داشتم. ولی دوست دارم در آلبوم
جدید یک فضای جدید تری را تجربه کنم. در مورد کنسرت هم که از کرج شروع
شده و برنامه‌های رشت و آبادان و تهران و سنندج هم قطعی شده‌اند. کلا
بیشتر این روز‌ها درگیر تور کنسرت‌هایم هستم.

tehran20
کاربرویژه
کاربرویژه

تعداد پستها : 78

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة