اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Vote_rcapآیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Voting_bar2آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Vote_lcap2 
امید
آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Vote_rcapآیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Voting_bar2آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 36 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 36 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟

آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟  Empty آیا لطمات تلفن‌های همراه را جدی بگیریم؟

پست من طرف امید الإثنين يونيو 06, 2011 3:34 pm

محققان بر این موضوع تاکید دارند که استفاده طولانی و مداوم از تلفن‌همراه
لطمات منفی بر سلامت انسانها دارد این در حالی است که برخی از محققان مدعی
شده‌اند که استفاده زیاد از تلفن همراه خطر ابتلا به تومور مغزی را افزایش
می دهد.

به گزارش الف به نقل از روزنامه ایندیپندنت، در گزارش اخیر
سازمان بهداشت جهانی این موضوع عنوان شده است که در صورتی که انسانها به
طور مداوم از تلفن همراه استفاده کنند، احتمال ابتلا به تومور مغزی افزایش
می یابد.

این گزارش در حالی منتشر شده است که پیشتر موسسات تحقیقاتی
در مورد استفاده بیش از حد معمول از تلفن‌های همراه هشدار داده بودند اما
اینکه به واقع قرار گرفتن در معرض تشعشات و امواج تلفن‌های همراه انسان را
در معرض ابتلا به سرطان قرار می دهد، موضوعی است که نباید از آن به سادگی
گذشت. در این گزارش اعلام شد که افرادی که در طول روز بیش از دیگران با
تلفن‌همراه صحبت می کنند، بیشتر در معرض ابتلا به بیماری‌های جدی مغزی قرار
دارند. این تحقیقات در 14 کشور جهان توسط 31 دانشمند انجام شد. با این حال
در این گزارش اعلام شده است که افرادی که به صورت افراطی از تلفن همراه
استفاده نمی کنند با خطرات کمتری مواجه هستند.

محققان توصیه
کرده‌اند که برای جلوگیری از مواجه مستقیم با امواج تلفن همراه بهتر است از
هَندزفری و یا هِدسِت استفاده شود و در صورتی که مکالمات کوتاه است، از
پیامک ها استفاده شود.

دکتر "چارلز تئو" یک متخصص مغز و اعصاب
برجسته در سیدنی گفت که تحقیقات جدید در مورد مضرات استفاده زیاد از تلفن
همراه باید " بیدارباشی" برای همه استفاده کنندگان مداوم از تلفن‌های همراه
باشد. وی افزود: تحقیقات من و همکارانم نشان می دهد که میان تومورهای مغزی
و تلفن‌های همراه ارتباطی وجود دارد. استفاده کنندگان از تلفن‌های همراه
باید به هشدارهای محققان گوش فرا دهند. البته نمی توان با قاطعیت گفت که
این امواج رادیویی تلفن‌های همراه عامل اصلی تومورهای مغزی هستند اما می
توان گفت که می توانند در ایجاد این تومورها کمک کنند.

آژانس
بین‌المللی تحقیقات در مورد سرطان‌ها نیز در گزارشی اعلام کرده است که
استفاده زیاد از تلفن همراه می‌تواند خطر ابتلا به تومور مغزی را افزایش
دهد. این در حالی است که این موسسه پیشتر اعلام کرده بود که امواج رادیویی
تلفن‌های همراه هیچ خطری برای مغز ندارند.

با این حال برخی از
محققان اعلام کرده‌اند که این امواج رادیویی خطری برای مغز محسوب نمی شوند.
برای نمونه "برنارد استیوارت" مشاور شورای سرطان در استرالیا گفته است که
ممکن است حداقل یک دهه بطول بینجامد تا دانشمندان در مورد ارتباط آشکار
میان امواج رادیویی تلفن‌های همراه با تومورهای مغزی به نتایج قطعی برسند.

از
جمله توصیه‌های محققان در مورد استفاده از تلفن‌های همراه می توان به کمتر
صحبت کردن با این تلفن‌ها، عدم دسترسی کودکان به تلفن‌های همراه، دور نگه
داشتن هر چه بیشتر این تلفن‌ها با مغز در صورت امکان در زمان مکالمه و با
فاصله زیاد قرار دادن تلفن‌های همراه در زمان خواب، اشاره کرد.
امید
امید
مدبرآزمایشی
مدبرآزمایشی

تعداد پستها : 1315

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة