اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Vote_rcapتولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Voting_bar2تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Vote_lcap2 
امید
تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Vote_rcapتولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Voting_bar2تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 27 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 27 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!

تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!  Empty تولید طلای‌ مایع توسط محققان ایرانی!

پست من طرف امید الأحد مايو 29, 2011 6:49 pm

اسانس گل محمدی مواد اولیه کارخانه های عطرسازی در دنیاست که هر کیلوگرم آن
در دنیا بیست میلیون دلار مبادله می شود. از این رو، دانشگاه کاشان با
طراحی و ساخت دستگاه تقطیر مداوم و تدوین نقشه راهبردی اقدام به تولید این
فراورده از گل محمدی کرده است.

به گزارش مهر، گل محمدی یا «رز»
درختچه ای است با ارتفاع 1.5 تا 3 متر که ساقه های متعدد و افراشته و
خاردار دارد. این درختچه دارای پنج تا هفت برگچه است که حاشیه این برگچه
ها، دندانه ای اره شکل بوده و به رنگهای قرمز، صورتی و سفید یافت می شود.

گل رز 40 تا 60 گلبرگ دارد و میوه های آن تخم مرغی واژگون به طول 2.5 سانتیمتر می باشد.

این
گل برای رشد به آب کمی نیاز دارد. از این رو، علاوه بر کاشان، در استانهای
خراسان رضوی، سمنان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، کرمانشاه،
فارس و کرمان نیز کشت می شود.

این گل برای نخستین بار در ایران کشت
شد و سپس به ترکیه و دمشق و از آنجا به بلغارستان رفت. یکی از مهمترین
محصول این گل تولید اسانس است که هر چند خاستگاه اولیه این گیاه در ایران
است، امروزه بلغارستان، تنها کشور صادرکننده اسانس گل محمدی در دنیاست.

اسانس
گل رز ماده اولیه صنایع عطرسازی در دنیاست و هر کیلو از این اسانس، بیست
میلیون دلار ارزش دارد. از این رو، امروز از آن به عنوان طلای مایع یاد می
شود.

این در حالی است ایران توانایی تولید پانزده هزار هکتار گل
محمدی را دارد، ولی بلغارستان با دو هزار هکتار کشت گل رز، سالانه هزار و
پانصد کیلوگرم اسانس گل رز تولید و صادر می کند.

با توجه به اهمیت
اقتصادی این گل دانشگاه کاشان گام هایی در جهت فراوری این گیاه برداشته که
از آن جمله، می توان به تولید دستگاه تقطیر مداوم اشاره کرد. با استفاده از
این دستگاه، اولین اسانس گل محمدی تولید و در مراسمی از آن رونمایی شد.

این
دانشگاه همچنین آزمایشگاه کنترل کیفیت اسانس گل محمدی را راه اندازی کرد
تا تولیدات بر اساس استاندارهای جهانی باشد؛ افزون بر آنکه اسانس های تولید
شده عاری از میکروب و باکتری باشد.

علاوه بر این، دانشگاه کاشان
برای استفاده از کلیه ظرفیت های کشور برای تولید اسانس اقدام به تدوین نقشه
راهبردی «گل محمدی» کرد که در آن به ترسیم وضعیت موجود تولید گل محمدی و
فرآورده های آن، وضعیت جهانی تولید این گیاه و بررسی وضعیت مطلوب تولید این
گیاه و فرآورده های آن در کشور پرداخته است.

بنا بر نظر کارشناسان
تولید فرآورده های گل رز به روش ارگانیک (کشت بدون سموم کشاورزی) در دنیا
ارزش فراوانی دارد که با توجه به کشت پراکنده این گیاه در کشور ظرفیت های
مناسبی برای تولید ارگانیک گل محمدی در کشور وجود دارد. تولید ارگانیک گل
رز باعث تولید فرآورده های خالص می شود که در این نقشه برای توسعه کشت
ارگانیک این گیاه برنامه های راهبردی پیش بینی شده است.
امید
امید
مدبرآزمایشی
مدبرآزمایشی

تعداد پستها : 1315

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة