اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Vote_rcapاخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Voting_bar2اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Vote_lcap2 
امید
اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Vote_rcapاخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Voting_bar2اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 36 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 36 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family

2 مشترك

اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Empty اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family

پست من طرف Admin الأحد أبريل 17, 2011 2:34 am

پخش pmc family در آمریکا و کانادا

شبکه PMC Family هم اکنون از طریق ماهواره Galaxy 19 پخش میگردد.

فرکانس:

Satellite: Galaxy 19Frequency: 11966 Symbol Rate: 22000 Polarization: Horizontal FEC Rate: 3/4
Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 1431

https://amirsat7.123.st

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Empty رد: اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family

پست من طرف Admin الثلاثاء أبريل 19, 2011 4:53 pm

شبکه فارسی زبان pmc هم بعد از افتتاح سایت و پخش زنده روی این شبکه امروز با ارسال اطلاعیه جدید از تمامی بیندگان و هواداران شبکه دعوت کرد که به سایت جدید دیگر خودش با نام [وحدهم المشرفون لديهم صلاحيات معاينة هذا الرابط] بروند و :ینندگان عزیز شبکه پی ام سی موزیک می توانید با مراجعه به این سایت، از میان جدیدترین کلیپهای در حال پخش، 20 ترانه برتر خود را انتخاب نمایید. کلیپ هایی که بالاترین رأی ها را داشته باشند، در طول هفته به تعداد دفعات بیشتری پخش خواهند شد.

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
Admin
Admin
Admin
Admin

اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family Empty رد: اخبار و معرفی برنامه های کانال Pmc Music & Pmc Family

پست من طرف Admin الخميس يونيو 02, 2011 5:40 pm

شبکه پی ام سی فامیلی

بزودی دو برنامه و یک سریال را پخش خواهد کرد

Admin
Admin
Admin
Admin

پست من طرف md13 الجمعة يونيو 03, 2011 5:25 pm

شبکه
PMCFamily قصد دارد بزودی سریال مرلین را از شبکه خود پخش کند.این سریال
محصول سال 2008 از شبکه BBC هستش که در آن به وقایع دوران جوانی مرلین
میپردازد.سریال درباره وقایع دوران جوانی مرلین است. زمانی که شاه آرتور
افسانه ای ولیعهد و فرزند شاه اوتر پندراگون بوده و مادر مرلین از ترس جون
پسرش، اونو پیش گایوس پزشک دربار میفرست.

داستان سریال:
سریال
درباره پادشاهی است که در زمان او جادوگرهای زیادی وجود دارند و میخواهند
پسرش که قرار ست در آینده نجات دهنده کشور باشد را بکشند ولی قهرمان داستان
سریال درباره پادشاهی است که در زمان سلطنت او جادوگرهای زیادی وجود دارند
و میخواهند پسر او را که قرار ست در آینده نجات دهنده کشور باشد را بکشند
ولی قهرمان داستان ما جوانی دوست داشتنی با قدرتی عجیب است که باید از این
قدرت برای محافظت از پسر پادشاه استفاده کند

md13
مدبرآزمایشی
مدبرآزمایشی

تعداد پستها : 147

پست من طرف md13 الجمعة يونيو 03, 2011 5:26 pm

دو برنامه تعطیلات آخر هفته با سامانتا بروان و مهمان ناخوانده با
آنتونی برودین بزودی در شبکه PMCFamily

md13
مدبرآزمایشی
مدبرآزمایشی

تعداد پستها : 147

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة