اخبارماهواره وفرکانس وکانالها

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة
» کانال های جم
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالأربعاء ديسمبر 13, 2017 12:23 am من طرف abadan56

» کانال های جم
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالثلاثاء ديسمبر 12, 2017 11:54 pm من طرف abadan56

» اخبارکانال های HD
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالأربعاء يناير 28, 2015 4:52 am من طرف mreza

» رفع عیب بوت نشدن استار ست x95usb و ماندن روی حرف b
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالإثنين سبتمبر 01, 2014 12:20 am من طرف ely

» آموزش تصویری نصب ۲۵ جهت قابل دریافت در ایران در یک فایل پی دی اف
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالخميس أغسطس 21, 2014 6:04 pm من طرف majidrahmani17

» مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:27 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» فکرمیکنی اگراین کاررابکنی بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالجمعة مايو 09, 2014 1:25 am من طرف shoaib_joya@yahoo.com

» راه حل جهت رفع مشکل چراغ قرمز رسیورهای آی کلاس
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالسبت فبراير 08, 2014 11:22 pm من طرف kiarash3015

» پچ رسمی آی کلاس 9696,9797 hdmi و لیست کانال برای 9797
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالخميس يناير 23, 2014 4:46 am من طرف T2

» istar 4000x
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالأحد يناير 05, 2014 12:20 am من طرف pashey

» دانلود فیلم تسویه حساب با لینک مستقیم
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» دانلود فیلتر شکن محبوب اولترا سارف 1008(U1008)
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:45 am من طرف Admin

» PATCH ولودر استرانگ

» اديتور رسيور X60cu Usb جهت ويرايش ليست كانال ها و فركانس ها
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالجمعة أبريل 13, 2012 3:44 am من طرف Admin

» سوژه های داغ وطنی! (فقط بخندید...)
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالثلاثاء فبراير 21, 2012 10:08 pm من طرف Admin

» تبدیل کردن موزیلا فایرفاکس به ف*لتر شکن!!!
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالسبت فبراير 04, 2012 11:34 pm من طرف AINAZI

» نرم افزار رسمی به ورژن 11366 برای آیکلاس و هایویون معمولی و hdmi به تاریخ 2011/03/28
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» اعلام وضعیت شرینگ
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالجمعة فبراير 03, 2012 5:48 pm من طرف Admin

» آخرین اخبارمربوط به کانالهای Nilsat
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود سریال بسیار زیبای اسپارتاکوس Spartacus : Blood And Sand با لینک مستقیم
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:48 pm من طرف Admin

» دانلود فیلم هندی Hostel 2011 با لینک مستقیم
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالأحد يناير 08, 2012 7:47 pm من طرف Admin

» عکس های سری داف های حزب الله !!!
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالسبت يناير 07, 2012 1:29 am من طرف Admin

» معرفی ایـــکس کــــروزر XDSR600
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالسبت ديسمبر 10, 2011 10:21 am من طرف Admin

» جدیدترین تغییرات در کانالها و فرکانسهای ماهواره Badr
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالثلاثاء نوفمبر 22, 2011 12:11 am من طرف amir pa80

» معرفی سایت رسمی وسایت های مرتبط با رسیور ISTAR
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Emptyالسبت نوفمبر 19, 2011 7:28 pm من طرف Admin

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

اطلاعات موردنیاز
سلام: 1-دوستان من این سایت کاملا ایرانی بوده واگردربعضی ازقسمتهاازکلمات عربی استفاده شده بخاطراین است که سایت مادرسایتی عربی است وقالبی فارسی ترازاین پیدانکردم.منراببخشید.وبرای فعال کردن چت باکستان کافیست روی کلمه وروددرسمت چپ چت باکس کلیک کنیدوبادروستان دیگرارتباط برقرارکنید. 2-دوستان من این یک فروم است,وفروم یعنی اینکه یک نفرسوال میکندوبقیه جواب میدهند.نه اینکه همه سوال کنندویک نفرجوابگوباشد. دوستان خوبم اگرسوالی دارند,دربخش مربوط به سوالشان مطرح کنندتادراسرع وقت پاسخ سوالشان رادریافت نمایند. 3-ازدوستانی که مایل به همکاری درتالارهاویابخشهای مختلف سایت هستند,میتوانندازطریق پیام خصوصی باآدمین سایت درخواست خودشان رامطرح کنندتاابزارمدیریت آن قسمت دراختیارشان قرارگیرد. امیدوارم لحظات مفیدومفرحی رادرانجمن بگذرانید.موفق باشیددوستان
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Admin
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Vote_rcapمهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Voting_bar2مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Vote_lcap2 
امید
مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Vote_rcapمهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Voting_bar2مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Vote_lcap2 
bahar.m
m16
md13
reza
tehran20
kamimaks
mohamadi
amir69

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

كساني كه Online هستند
در مجموع 8 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 8 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 203 و در تاريخ الأحد أبريل 22, 2012 2:04 am بوده است.

مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز

مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز  Empty مهم‌ترين عناوين روزنامه‌هاي صبح امروز

پست من طرف امید الثلاثاء أبريل 19, 2011 1:37 pm

برخي روزنامه‌هاي صبح امروز، مهم‌ترين عناوين خود را به موارد زير اختصاص دادند.

* جام‌جم
ـ خاطيان بازي جنجالي مجازات شدند
ـ نمايش قدرت دفاعي ايران در رژه مقتدرانه ارتش
ـ ربع سكه 150 هزار تومان
ـ شمقدري: رونق امروز سينما نتيجه همكاري خوب صدا و سيما است

* ايران
ـ رئيس‌جمهور در مراسم روز 29 فروردين: ارتش ايران، مؤمن و شكست‌ناپذير است
ـ 7 محرم و 195 ميليون تومان جريمه!
ـ اعلام جزئات قانون جديد تخلفات رانندگي
ـ وزير رفاه و تأمين اجتماعي اعلام كرد؛ ارائه 4 مدل بيمه اجتماعي براي زنان خانه‌دار

* همشهري
ـ شهرداري معضل قديمي تراكم فروشي را ساماندهي كرد؛ حذف واسطه‌ها از بازار تراكم
ـ مراسم توديع و معارفه معاون وزير اطلاعات برگزار شد؛ حضور مصلحي در وزارت اطلاعات به شايعات پايان داد
ـ دستور رئيس‌جمهور براي بررسي قبض‌هاي گاز
ـ رئيس سازمان بازرسي كل كشور: تغيير ساعات كارادارات، غيرقانوني است

* تهران صنعت
ـ وعده تازه وزير اقتصاد براي فراهم كردن فعاليت جذاب بانك‌ها؛ ارايه تسهيلات هنگفت به فعالان اقتصادي
ـ پورمحمدي اعلام كرد: درخواست لغو مصوبه تغيير ساعت كاري دولتي‌ها
ـ نقش تشريفاتي ايران در ياست اوپك و فرصت‌هاي طلايي كه مي‌سوزد
ـ اولتيماتوم رييس پليس راهور ناجا به خودرو‌سازان: مهلت 6 ماهه براي تجهيز صندلي عقب به كمربند ايمني

*گسترش صنعت
ـ ادغام وزارتخانه‌هاي صنايع و معادن و بازرگاني كليد خورد؛ ادغام با طعم آرامش
ـ رئيس‌جمهوري در مراسم روز ارتش: ارتشي كه بر خط ولايت حركت مي‌كند شكست‌ناپذير است
ـ مشاور مطبوعاتي رئيس‌جمهوري: آينده متعلق به كشورهايي مانند ايران و هند است
ـ در ميزگرد گسترش صنعت مطرح شد: تدوين استراتژي اقتصادي و صنعتي لازمه تحول در تمام بخش‌هاست

*تفاهم
ـ آغاز كوچك‌سازي كابينه با ادغام 4 وزارتخانه؛ 3 وزارتخانه ديگر حذف مي‌شوند
ـ رئيس‌جمهور در مراسم روز ارتش: ارتشي كه تحت ولايت حركت مي‌كند شكست ناپذير است
ـ خودروي 10 ميليون توماني طراحي مي‌شود
ـ انواع سكه در بازار ناياب شد

*حمايت
ـ با حضور رئيس‌جمهور صورت گرفت: نمايش اقتدار دفاعي ايران
ـ پنج‌شنبه، واريز يارانه نوبت سوم به حساب سرپرستان خانوار
ـ درخواست لغو مصوبه تغيير ساعت كاري ادارات
ـ ادعاهاي تكراري بي‌اساس است؛ واكنش ايران به بيانيه شوراي همكاري خليج‌فارس

*كيهان
ـ در پي بركناري استعفاء گونه وزير اطلاعات؛ رهبر انقلاب به دولت اجازه نداد مصلحي را عزل كند
ـ 4 وزارتخانه ادغام شدند صنايع با بازرگاني، راه با مسكن
ـ واشنگتن پست: مخالفان بشار اسد از كاخ سفيد دلار مي‌گيرند
ـ رئيس دفتر حافظ منافع ايران در مصر خبر داد؛ بازگشايي سفارتخانه‌هاي ايران و مصر در آينده نزديك

*جمهوري اسلامي
ـ معاون وزير علوم: بيش از 80 درصد آموزش عالي ايران غيردولتي است
ـ واكنش ايران به اتهامات جديد شوراي همكاري خليج‌فارس
ـ آيت‌الله جوادي آملي؛ حوزه استقلالش را حفظ كند
ـ اتحاديه صنعتي پزان عقب نشست؛ نان صنعتي فعلا گران نمي‌شود

شرق
ـ پورمحمدي خبر داد؛ در خواست از ديوان عدالت براي لغو تغيير ساعت كار ادارات
ـ دستگيري ده‌ها مخالف حكومت علي‌اف؛ موج تغيير‌خواهي به باكو رسيد
ـ عقب‌نشيني وزارت علوم درباره تحصيل مشايي
ـ براي شركت در مراسم معارفه يكي از معاونان؛ وزارت اطلاعات به وزارتخانه رفت

*ملت ما
- مسئول سياست خارجه اتحاديه اروپا: بزودي شاهد تشكيل كشور فلسطين خواهيم بود
- از رفت تا برگشت وزير به وزارت اطلاعات
- دولت به دنبال كاهش وزن: چگونگي ادغام وزارتخانه‌ها دغدغه مشترك موافقان و مخالفان است
- نمايندگان مجلس در گفت‌وگو با «ملت ما» تأكيد كردند: لزوم اصلاح قانون ماهواره
- به مناسبت بزرگداشت روز ارتش جمهوري اسلامي: نمايش جنگنده‌هاي هوايي در روز ارتش

* سياست روز
- مخالفت رهبر معظم انقلاب با استعفاي مصلحي: وزير اطلاعات ماند
- بررسي روابط مصر پس از مبارك با ايران و رژيم صهيونيستي: انفعال رژيم صهيونيستي در روابط ايران و مصر
- فاطمه آجرلو نماينده كرج: رسالت رسانه‌ها پيامبر گونه است

* مردم سالاري
- رئيس سازمان بازرسي كل كشور: تغيير ساعت كار ادارات خلاف قانون است
- رژه بزرگ ارتش جمهوري اسلامي ايران برگزار شد: نمايش سلاح‌هاي پيشرفته ارتش
- واكنش رسانه‌هاي دولتي به خبر مخالفت رهبر انقلاب با استعفاي وزير اطلاعات: مصلحي در وزارت‌ اطلاعات ماندني شد
- ربوده شدن اتباع ايراني در افغانستان
- پاياني براي فيلم ظهور نزديك است: كارگردان فيلم مشكوك بازداشت شد

* دنياي اقتصاد
- استقبال از تصميمات جديد هيأت دولت: وزارتخانه جديد، صنعتي يا تجاري؟
- واكنش ايران به بيانيه شوراي همكاري خليج فارس
- حباب سكه در بازار داخلي بزرگتر شد: نوسان طلا در بازار جهاني
- سازمان بازرسي خواستار شد: لغو مصوبه تغيير ساعات كاري

* جوان
- سخنگوي فراكسيون انقلاب اسلامي خبر داد: بررسي تغيير وزارت اطلعات به «سازمان» در مجلس
- جريمه 196 ميليوني استيل آذين و پرسپوليس
- روايت صفار هرندي از عزل و ابقاي وزير اطلاعات
- سنگ‌بناي سفارت ايران در مصر گذاشته شد: استقبال قاهره از تهران در روز اخراج تل آويو

* باني فيلم
- وزير ارشاد تأكيد كرد: صيانت از هويت فرهنگي - تاريخي «خليج فارس» وظيفه ماست
- نماينده مجلس شوراي اسلامي: جشنواره فيلم كيش مي‌تواند انتقال دهنده فرهنگ اصيل اسلامي باشد
- با حضور ابوطالب ، بني اعتماد، پورمحمدي، پورحسين، صمديان، محيط طباطبايي: آغاز داوري آثار بخش مستند جشنواره فيلم شهر
- تغيير چهره؛ گزارشي از اكران دوم نوروزي سينماها

* وطن امروز
- در گفت‌‌وگو با «وطن امروز» تأكيد شد، توتال: تحريم ايران براي اقتصاد جهان مضر است
- احكام بازي پرسپوليس - استيل آذين صادر شد: محروميت 7 بازيكن ديدار جنجالي
- مخالفت رهبر انقلاب با كناره‌گيري وزير اطلاعات: مصلحي در وزارت اطلاعات ماند
- با شكست برابر آلمان در فينال رخ داد: دانش‌آموزان ايران نايب قهرمان فوتبال جهان

* جهان اقتصاد
- علي رغم اجرايي نشدن بخشي از برنامه چهارم، برنامه پنجم ابلاغ نشده اجرا مي‌شود: ادغام وزارتخانه‌هاي بزرگ به بهانه كوچك‌سازي دولت
- احمدي‌نژاد در مراسم رژه روز ارتش: ارتش ايران، مردمي‌ترين و مقتدرترين ارتش دنيا است
- وزير اقتصاد: اگر تورم جهاني متأثر از تحريم ايران باشد، تحريم كنندگان ايران شرمنده مردم جهان هستند
- فائو در جديدترين گزارش خود هشدار داد: برداشت چوب صنعتي از جنگل‌هاي ايران 8 برابر واردات

* رسالت
- با حضور رئيس‌جمهور در روز رژه ارتش انجام شد؛ نمايش توانمندي‌هاي جديد موشكي ايران
- وزارت اطلاعات: يك تيم تروريستي در سيستان و بلوچستان منهدم شد
- دستور رئيس‌جمهور براي رسيدگي به قبوض گاز
- نتانياهو: انقلاب اسلامي ايران دوباره تكرار مي‌شود
- دبير كل جامعه اسلامي مهندسين: وحدت اصولگرايان را با بايدها و نبايدهاي جامعتين پيگيري مي‌كنيم

* تهران امروز
- پرونده وزارت ورزش در سازمان بازرسي: پورمحمدي: درست نيست تشكيل اين وزارتخانه به تأخير بيفتد
- وزرايي كه مي‌روند وزرايي كه خواهند ماند: روزهاي حساس محصولي، ميركاظمي، محرابيان، دستجردي، غضنفري و نامجو در كابينه
- جريمه 200 ميليوني براي بازي جنجالي: هشت بازيكن پرسپوليس و استيل آذين نقره داغ شدند
- بانك مركزي در حباب سكه مي‌دمد: بانك كارگشايي ربع سكه را 158 هزار و 200 تومان فروخت
امید
امید
مدبرآزمایشی
مدبرآزمایشی

تعداد پستها : 1315

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة